Jaromír Joo ml.

(17. 2. 2001 v Praze)

Je český artista, vrhač nožů, klaun a finalista 2. řady Česko Slovensko má talent 2011 a především hlavní smíšek a zdroj zábavy v našem cirkuse. 

Intenzivnímu tréninku se věnuje od tří let, jeho prvním trenérem byl strýc Jindřich Joo, následně i dědeček principál Jaromír Joo a otec Patrik Joo. Před publikem se v manéži objevuje od dvou let, poprvé vystupoval v 5 letech jako Ninja. K jeho disciplínám patří: straps (vzdušná akrobacie na kurtách), perské tyče, švihadla, excentrik – skoky a pyramidy se třemi lidmi, řetězy, vrhač nožů, klaunerie.

Ve 12 letech utrpěl úraz kolene a následně absolvoval ve 13 letech operaci utržené chrupavky a plastiku kolene. Po roční rekonvalescenci však přišlo další zranění a následná operace. V důsledku toho přišel o chrupavku a musel načas zanechat náročných artistických čísel. Pozvolna začíná zatěžovat koleno a jakmile to zdravotní stav dovolí, rád by se k artistice vrátil. Nyní vystupuje v Cirkusu Jo-Joo jako klaun Jooker a vrhač nožů.

Diváci si jej mohou pamatovat z 2. řady Česko Slovensko má talent, ve které účinkoval v akrobatickém duu Strýc a synovec Joo. Publikum i porotu tehdy dva malí chlapci uchvátili natolik, že ve finále obsadili druhé místo. 

Angažmá: Cirkus Aleš Barlay, Cirkus Etveš, Cirkus Renz

Vystupoval v Dubaji, Thajsku, Polsku, Německu, Maďarsku. Účastnil se natáčení pořadů Československo má talent, Manéž Bolka Polívky, s duem Strýc a synovec Joo zahajoval filmový festival ve Zlíně v 2013.