Opět se na vás těšíme ve Zbožíčku

Konečně jsme se dočkali! Po zimní pauze vás opět zveme k sobě domů na nový a jedinečný program nazvaný Superhrdinové ve světě cirkusu!

Poprvé vám jej představíme v sobotu 2. dubna od 15 hodin a poté každou sobotu a neděli ve stejném čase až do 29. května. Kde nás najdete? Přece ve Zbožíčku 15 v okrese Nymburk.

Náš žlutozelený stan již vyrostl ve Zbožíčku 15, v okrese Nymburk a od 2. dubna se do něj podívají i první návštěvníci. Připravena je pro ně propracovaná scénická show, zářivé kostýmy, špičkové výkony předních českých artistů a krásná zvířata.

Vydejte se s námi do poutavého světa cirkusu!

Pod heslem CIRKUS NOVÉ DOBY přinášíme dechberoucí show, která pobaví velké i malé diváky. To musíte vidět, těšíme se na Vás! 


Obec Zbožíčko se nachází zhruba 4 kilometry od Milovic a 11 kilometrů od Nymburka. Skvěle dosažitelná je však i z okolních větších měst nebo Prahy. Ze stověžaté matičky k nám autem přijedete zhruba za 45 minut. V těsné blízkosti našeho šapitó je pro vás připraveno parkování zdarma.
Pohodlně se k nám dostanete i hromadnou dopravou. Například z Milovic vyráží autobus ze zastávky Žel. stanice směr Zbožíčko ve 14.15 hod. Využít můžete i naši partnerskou taxislužbu Mija (tel.: 605 073 656), která vás k nám sveze za přímo za hubičku 🙂


Sledujte nás na sociálních sítích: www.facebook.com/narodnicirkus.cz nebo https://www.instagram.com/jojoocirkusofficial/


Své vstupenky si rezervujte přes naše webové stránky v sekci Vstupenky či na tel: 720544654

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *